Payas Asansörlü Nakliyat

Modern Payas asansörlü nakliyat firmamız bu bölgeden 7/24 kesintisiz bir şekilde asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri sunuyor. İşletmemiz internet üzerinden yoğun olarak tercih edildiğinden Payas bölgesinin en çok tercih edilen asansörlü nakliye firmasıdır. Asansörlü nakliye hizmeti sıradan işletmelerin yapabileceği bir uygulama değildir. Çünkü asansörlü sistemin öncelikle konut balkon ya da teras katından pratik bir şekilde kurulması ve akabinde eşyaların özenli bir şekilde sisteme yerleştirilmesi gerekir. Bu konuda birçok evden eve nakliyat firmalarının sınıfta kaldığını belirtebiliriz.

Eğitimli kadrolarımız bu işlemi hızlı ve problemsiz bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu doğrultuda ise müşterilerimize hem maliyet ve hem de zaman yönünden tasarruf imkânı sunuyoruz. İşletmemiz sıradan bir asansörlü evden eve nakliyat firması değildir. Bu nedenle Payas genelinden hem toplu konutlar ve hem de ticari işletmeler tarafından tavsiye ediliyoruz.

Payas Asansörlü Nakliyat

Payas Asansörlü Nakliyat Firması

Lider Payas asansörlü nakliyat firması olarak asansörlü nakliyat konusunda sertifika belgesine sahip olan kadrolara sahip olduğumuzu belirtebiliriz. Bu yönümüzde Türkiye’nin önde gelen evden eve nakliyat firmaları listesinde yer alıyoruz. 2021 yılında da firmamız güncel ve zengin referans kataloğu sunuyor. Bu sebeple sektörümüzün en takdir edilen asansörlü evden eve nakliyat firmasıyız. Bu özel taşıma uygulamamız üzerinden eşyalarınızı dökmeden aracımıza nakliye ediyoruz. Bunun haricinde araç modellerimizin tümünde en kaliteli çelik kapılar mevcuttur.

Bu kapı sistemleriyle eşyalarınızı %100 güvenli bir şekilde diğer şehirlere nakliyesini yapıyoruz. Firmamızdan geniş ödeme seçenekleri de bulabilirsiniz. Payas bölgesindeki birçok amatör asansörlü evden eve nakliyat firmalarında sadece nakit ödeme seçeneği yer alıyor. Bu da müşterilerin ödeme konusunda zorluk çekmesi demektir. Firmamızdan nakit haricinde tüm banka kredi kartları ve bankamatik kartlarınız üzerinden ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Payas Asansörlü Eşya Taşıma

Evinizin rahatlığında Payas asansörlü nakliyat hizmetimizi Payas bölgesinden konutlara da güvenle tavsiye edebilirsiniz. Eşya nakliyesi ofis taşımasından oldukça farklıdır. Çünkü ev eşyaları arasında özellikle değerli eşya türleri mevcuttur. Bu türden eşyaların daha titiz bir şekilde nakliye edilmesi şarttır. Fakat firmamız haricinde birçok asansörlü evden eve nakliyat firmaları buna dikkat etmezler. Diğer firmalar değerli eşyaları da aynı statüye koyarak nakliye hizmetleri sunabiliyor. Bu da müşterilerin ekonomik yönden zarar etmesi demektir.

Firmamız değerli eşyalarınız için aracımızdan farklı bir konsept sunar. Bu türden eşyalarınız için ayrı bir bölüm sunuyoruz. Bu kapsamda değerli ev eşyalarınızın nakliyat süresi boyunca zedelenmesi söz konusu değildir. Bunun haricinde asansörlü eşya taşıma hizmetlerimizde sigortalı işlemde yapıyoruz. Bu uygulamayla eşyalarınız nadiren de olsa hafif düzeyde dahi zedelenmesinde ödemeniz doğrudan firmamız tarafından giderilir.

Payas Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İnternet üzerinden Payas asansörlü nakliyat web sitemizden online olarak şehir içi evden eve nakliyat hizmeti talep edebilirsiniz. Güncel referanslarımızı gözden geçirebilir ve ayrıca ekspertizli ev eşyası nakliyatında da müşterilerimizi tarafından yapılan yorumları inceleyebilirsiniz. Asansörlü ev nakliye hizmetimizle eşyalarınız belirtilen zaman diliminden daha erken sürede teslimatı yapılır. Dolayısıyla diğer evden eve nakliyat firmalarında olduğu gibi uzun süreli beklemeniz söz konusu değildir. Firmamızın birçok özelliklerini incelemenizi tavsiye ederiz. Bu kapsamda Payas merkezindeki firmamızı bireysel olarak da ziyaret edebilir ve araç modellerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

Ev eşyalarınızın yüksek katta yer alması mühim değildir. Çünkü asansörümüz 5 ve 10 kat gibi maksimum yüksek apartman katlarına dahi pratik bir şekilde erişebilir. Bunun haricinde eşyalarınızı nakliye ettirmeden önce keşif olanağımızdan da faydalanabilirsiniz. Bu uygulamamız üzerinden eşyalarınızın nakliyat değerini hızlı olarak öğrenebilir ve buna göre ekonomik yönden hesaplamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Online Müşteri Destek Hizmetlerimiz üzerinden asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimize ilişkin detaylı bir şekilde bilgiler alabilirsiniz. Firmamızı incelediğinizde internet dünyasındaki birçok asansörlü evden eve nakliyat web sitelerinden farklı olduğumuzu göreceksiniz.

Sigortalı Asansörlü Nakliyat Hizmeti Nedir?

Sigortalı Payas asansörlü nakliyat hizmetimiz en çok övülen özelliklerimiz arasında yer alıyor. Çünkü eşyalarınız nakliye edilmeden önce kapsamlı ve eksiksiz bir şekilde sigortalanır yani diğer bir adıyla garanti altına alınır. Sigortalı nakliyat fırsatı sadece firmamız gibi kurumsal bir kimlik taşıyan evden eve nakliyat işletmelerinde bulunur. Bu özellik hem sizler ve hem de firmamız açısından büyük fayda ve avantajlar sunar. Çünkü eşyalarınız sigorta kapsamında yer aldığından kırılması durumunda dahi sizlerin zararı karşılamanız ve eşyalarınızı yeniden onarmanız gerekmez.

Garanti Taşımacılık

Eşyalarınız hafif düzeyde çizilmesi durumunda dahi talep etmeniz durumunda ücret ödemesi veya ilgili eşya modelinden Payas asansörlü nakliyat firmamız tarafından yeniden satın alınarak sizlere teslimatı yapılabilir. İşletmemizden ister parça ev eşyası ister komple ev eşyası için sigortalı nakliyat hizmeti almanız zorunludur. Bu uygulama ülkemiz genelinden ilgili yasal düzenleme kapsamında evden eve nakliyat firmaları tarafından gerçekleştiriliyor.

Payas Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetimizi Nasıl Sunuyoruz?

Merak edilen Payas asansörlü nakliyat hizmetimizi kademeli yani sağlıklı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Birçok asansörlü evden eve nakliyat firmalarında kademeli nakliyat söz konusu değildir. Diğer işletmeler genellikle sigorta yapmadan ve ekspertiz hizmeti de sunmadan eşyaların nakliyesini yapabiliyor. Bu da firmaların hızlı bir şekilde prestij kaybetmesi demektir.

İşletmemiz evden eve nakliyat hizmetinde ilk olarak eşyaları yakından görür ve keşif yapar. Bu işlem sonrasında uygun fiyat teklifi sunulur. Hemen sonrasında ise sigortalama yapılır. Son adım olarak da eşyalar paketlenerek Payas asansörlü nakliyat aracımıza yüklenir ve zemine indirilerek aracımıza yüklemesi yapılır.