Ticari taşıma bölümümüz, Baraj Kargo sürecinin en iyi güvenlik bileşenlerini alır ve bunu ülke çapındaki ofisler ve şirketler için kullanır. Ofisiniz, işiniz veya kuruluşunuz için yerel veya şehirlerarası bir taşınma düşünüyorsanız, Baraj Nakliyat ekibinden bekleyebilecekleriniz şunlardır:

 

    • Kurumsal Yer Değiştirme Danışmanı : Ekibimizin bir üyesi, doğru bir tahmin, Ticari Hazırlık ve Paketleme kitapçığımız ve tüm yer değiştirme sürecinin kapsamlı bir açıklamasını içeren özelleştirilmiş bir taşınma planı hazırlayacaktır .

 

  • Taşıma Koordinatörü : Koordinatör , yerel veya şehirlerarası iş taşımanızın saatini ve tarihini onaylayacak ve onay paketinizi sağlayacaktır. Bu ekip üyesi ayrıca ofis taşımanızın ayrıntılarını da yönetir ve süreç boyunca soruları yanıtlamak ve taşınmanızın tamamlanmasını görmek için kullanılabilir.
  • Özel Kasalama ve Paketleme : Özel kraterlerimiz , HDTV ekranlarının ve hassas elektronik cihazların güvenli bir şekilde taşınması için özel koruyucu kaplar oluşturabilir. Paketleyicilerimiz, paketleme işlemine gerektiği kadar çok veya az yardımcı olabilir. Doğru etiketleme ve oda atama konusundaki katılımınız, taşınmanın verimli bir şekilde ilerlemesini sağlamak için teşvik edilir.
  • Şoförler ve Nakliyeciler : Baraj Ofis Taşıma, dikkatli hazırlık teknikleri ve özel malzeme ve ekipman kullanarak ofisleri ve tesisleri koruma konusunda yetenekli, profesyonel olarak eğitilmiş sürücüler ve nakliye uzmanlarına sahiptir.

Tüm Sektörler için Ofis Taşımacılığı

Baraj ekibi, işinizin yerini değiştirmek ve operasyonlara devam etmek için güvenilir hizmet sağlamak üzere birlikte çalışan profesyonel taşınma danışmanları ve yerinde taşıma profesyonellerini içerir.  İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, kurumunuz için özel olarak tasarlanmış bir ofis taşıma hizmeti sağlayabiliriz. Tek bir ofisi taşıma veya tüm işletmelerin yerini değiştirme yeteneğine sahibiz. Ayrıca nakliyecilerimiz eşyalarınızı yurt içi veya yurt dışına taşımaya hazırdır.