İskenderun Asansörlü Nakliyat

Hatay İskenderun asansörlü nakliyat hizmetlerimiz bu bölgeden birçok toplu konutlar tarafından tercih ediliyor. Sektörün en kaliteli asansörlü nakliyat firması olan işletmemiz kuruluş tarihi bakımından İskenderun ilçesinin en köklü asansörlü evden eve nakliyat firmasıdır. İşletmemiz diğer asansörlü nakliyat firmalarının aksine şehir içi asansör nakliyesi haricinde 81 ilimize de asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunuyor. Dolaysıyla İskenderun’dan dilediğiniz ile evden eve nakliye hizmeti almak için firmamızı arayabilirsiniz.

İşletmemiz kurumsal kimliğe sahiptir. Evden eve nakliyat hizmetlerinde kurumsal kimliğin müşteri memnuniyeti açısından hayati bir önem arz ettiğini belirtmekte fayda görüyoruz. Bu özelliğimizle sektörün en beğenilen ve tavsiye edilen yegâne asansörlü nakliyat firmasıyız. Müşteri tabanımız geniş olduğundan internet üzerinden de 7/24 kurumsal asansörlü nakliyat web sitemiz aktiftir. Dolaysıyla online olarak da sitemiz üzerinden asansörlü evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

İskenderun Asansörlü Nakliyat Firması

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti almak istediğinizde dikkat etmeniz gereken İskenderunasansörlü nakliyat hizmetinin %100 garanti kapsamında yer almasıdır. İskenderun ve çevresinde yer alan birçok asansörlü evden eve nakliyat firmalarında bu özellik yer almaz. Çünkü garantili hizmetler sadece sektörde rüştünü ispat etmiş bulunan firmalarda bulunur. İşletmemiz geniş hizmet katalogları ve güncel referanslar sunduğundan ticari firmalar tarafından da tavsiye ediliyor.

İskenderun ilçemiz özellikle sanayi ve tekstil firmalarının yoğunlukta olduğu bölgeler arasında yer alıyor. Bu bağlamda bu bölgedeki birçok firmalar tarafından tercih edilmenin sevincini yaşıyoruz. Asansörlü nakliye hizmetlerimizle ev eşyalarınızı dakikalar içerisinde aracımıza yüklüyoruz. Bu işlem sonrasında aracımızın çelik kapısı uzman kadrolarımız tarafından kapatılır. Ayrıca yeni adresinize ulaşmadan ve sizlerden onay almadan da eşyalarınıza dokunmamız söz konusu değildir. Dolaysıyla aracımızın çelik kapısı yol boyunca güvencemiz altında yer alır ve personellerimiz tarafından dahi kesinlikle açılmaz.

İskenderun Asansörlü Eşya Taşıma

Lider İskenderun asansörlü nakliyat hizmetlerimizde herhangi teknik sorunlar yaşamazsınız. Çünkü nakliyat araçlarımızın tüm kontrolleri evden eve nakliye süreci öncesinde profesyonel araç servisi üzerinden gerçekleştirilir. Bunun haricinde asansörlü raylı sistemimizin de bakım ve kontrolü uzman kadromuz üzerinden gerçekleştiriliyor. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimizde sıfır risk durumu söz konusudur. Amatör evden eve nakliyat firmalarında olduğu gibi riskler görmeniz ve tereddütlü bir şekilde eşyalarınızı teslim etmeniz söz konusu değildir.

Eşyalarınızı nakliye etmeden önce özenli ve hızlı bir şekilde paketliyoruz. Paketleme işlemlerimiz sadece bu alanda eğitimli olan personellerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Firmamız son derece şeffaf bir şekilde evden eve nakliyat hizmetleri sunar. Diğer firmalarda olduğu gibi kafa karışıklığı yaşanmaz. Kadrolarımız gerekli eğitimleri aldıktan ve sertifika belgesi hak ettikten sonra hizmetler sunmaya başlarlar. Bugün Türkiye’nin en profesyonel ve özverili evden eve nakliyat kadrosuna sahip olduğumuzu belirtebiliriz. Personellerimiz işini son derece disiplinli bir şekilde yapar.

İskenderun Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Güler yüzlü İskenderun asansörlü nakliyat hizmetlerimizde ek ücretler uygulamıyoruz. Fakat birçok asansörlü evden eve nakliyat web sitelerinde ek ücretler sunuluyor. Bunun temel sebebi ise nakliyat firmalarının personellerinin giderleri için ek masraf yapmaktan kaçınmasıdır. İşletmemiz personellerinin yemek ve barınma gibi ihtiyaçları için müşterilerinden ayrıca ödeme talep etmez. Tüm giderler firmamıza aittir. Bunun haricinde asansörlü evden eve nakliyatlarımızla evinizin herhangi zarar görmesi de mümkün değildir. Çünkü eşyalarınızı merdiven veya salon kısmından zemine nakliye etmiyoruz.

Balkon veya uygun olması durumunda doğrudan teras bölümünden asansörümüzü kolayca kuruyoruz. Bu işlem sonrasında eşyalarınızı tek tek asansörlü sisteme yüklüyoruz. Bu işlemde birden çok sayıda kadrolarımız görev alır. Dolayısıyla sizlerin eylemde bulunması gerekmez. Aracımız hazır bir vaziyette bekletilir. Asansör sistemimiz sağlıklı bir şekilde yukarıdan zemine doğru indirilir. Bu işlem birkaç dakika sürebilir. Ayrıca asansörümüz maksimum yüksekliğine kadar ulaşabilir. Bu kapsamda 5 ve üzeri kattaki konutunuza dahi pratik bir şekilde ulaşabiliriz.

Firmamızın Diğer Özellikleri

İşletmemiz İskenderun asansörlü nakliyat daha birçok eşsiz olanaklar sunuyor. Bu doğrultuda geniş özelliklere sahip olduğumuzu belirtebiliriz. İskenderun’dan çeşitli nedenler doğrultusunda eşyalarınızı taşıtmak istediğinizde firmamıza birçok farklı iletişim kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet bağlantınızın yer aldığı tüm ortamlar üzerinden günün her saatinde web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Firmamıza Ulaşmak

Sitemizden sizler için özel olarak oluşturduğumuz Online İskenderun asansörlü nakliyat Müşteri Destek Hizmetlerimiz üzerinden şehirlerarası veya şehir içi asansörlü evden eve nakliyat talebi oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte güncel fiyat tarifelerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz. Kurumsal telefon hattımızdan da bizlere kolayca ulaşabilir ve hemen hizmet alabilirsiniz. Saygın personellerimiz sizlere en iyi hizmetleri sunmak adına çift çalışma vardiyasıyla çalışıyor. Dolaysıyla hafta sonlarında dahi firmamızdan asansörlü ev nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızın genel özelliklerinden biri de geniş ödeme seçenekleri sunmasıdır. Bu kapsamda nakit ödeme yapmak istemediğimizde tüm banka kredi kartlarınız üzerinden de SSL güvenlik sisteminden ve herhangi ek komisyonlar ödemeden de ödeme yapabilirsiniz.

İskenderun Asansörlü Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı İskenderun asansörlü nakliyat sadece firmamızda yer alıyor. İskenderun genelindeki asansörlü evden eve nakliyat firmaları sadece sıradan bir şekilde yani sigortasız olarak ev eşyaları taşıyor. Bu da beraberinde eşyaların riskli bir şekilde nakliye edilmesi anlamına geliyor. Sigortasız ev eşyası nakliye edilmesi çoğu zaman eşyaların kırılması durumunda dahi ilgili nakliyat firmasının zor durumda kalmasına sebep olur. Bu durumda müşteri kaybı yaşaması kaçınılmazdır. İşletmemiz bu anlamda sigortalı olarak evden eve nakliyat hizmeti sunar