Defne Asansörlü Nakliyat

Defne asansörlü nakliyat hizmetleri, taşınma işlemini kolaylaştırmak için vardır. Asansörlü nakliye hizmeti genelde zamandan tasarruf etmek  ve eşyaların hasar almadan yerleşmesini sağlamak  için kullanılır. Taşınma işleri  üstü kapatılabilen ve büyük kasası olan kamyonlar aracılığı ile yapılır. Bazı durumlarda ise ikinci bir araç gerekebilir. Nakliye hizmetinin zamanında ve seri bir şekilde yapılması maddi açıdan da  önemlidir.

Zamanında yapılmayan taşınma işlemi sizlere ekstra bir bedel çıkarır. Eski evin kirasından kurtulmak için yeni eve geçişiniz hızlı olmalıdır. Asansörlü nakliye hizmeti veren firmaları arasından bizler sizlere daha kaliteli bir taşınma olanağı sunmaktan gurur ve mutluluk duyarız. Köklü geçmişimiz, son teknolojik araçlarımız, uzman kadromuz sayesinde sizler mağdur olmak zorunda kalmazsınız.

Defne Asansörlü Nakliyat

 Defne Asansörlü Nakliyat Firması

Defne asansörlü nakliyat hizmeti veren bir çok firma halihazırda bulunur. Bu alanda yeni hizmet veren ve köklü bir geçmişe sahip olmayan firmalar ile çalışmaktan kaçınmanız gerekir. Düşük fiyat vererek daha iyi hizmet sunduğunu iddia eden firmalar da vardır.

Bu tür firmaları iyi araştırmanız gerekir. Firmamız ise sizlere en iyi fiyatı ve en iyi hizmeti sunarak memnun kalmanızı ve başkalarına tavsiye etmenizi sağlar. Taşınma  hizmetine  çok sık anlamda ihtiyacımız olmaz. Fakat değerli eşyalarınızın sağlam taşınması da beklenen bir hizmettir. Alınan bu hizmetin sağlıklı bir şekilde yapılması da  profesyonel bir firma ile mümkündür.

Defne Asansörlü Eşya Taşıma 

Defne asansörlü nakliyat şirketleri ile anlaştığınızda  asansörün özelliklerini de öğrenmeniz gerekir. Söz konusu asansörün kabini çok dar olabilir ve eşyalarınızın bazıları sığmayabilir. Bu yüzden özelliklerini bilmeniz önemlidir. Eşya taşıma işlemi önceleri insan gücü ile sağlanırken günümüzde ise son teknolojik araçlar sayesinde asansörlü  araçlardan yararlanılmaktadır.

Bu sayede ise zaman kazanmış ve hasar durumlarından da kurtulmak mümkün olur. İnsan gücü ile taşınılan bir ev  yaklaşık olarak 6 saat sürerken asansörlü taşımacılık sisteminden yararlanılarak yapılan taşınma işlemi sadece 2 saat civarında sürer. Eşyalarınız kaçıncı kata olursa olsun güvenli bir şekilde istenilen yere hasarsız olarak taşınır.

 Defne Asansörlü  Evden Eve Nakliyat

Defne asansörlü nakliyat firması evden eve taşımada bazı yan hizmetleri sunar. Bunlar arasında sigortalı taşımacılık gelir. Eşyalarınızın maddi ve manevi açıdan değerleri bulunur. Bu anlayışa sahip kadromuz özenli ve dikkatli bir şekilde eşyalarınıza taşır.

Fakat düşük de olsa  hasar riski her taşınmada olduğu gibi asansörlü hizmette de vardır. Bu ihtimali düşürmek için sigortalı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Defne Sigortalı Taşımacılık Sistemi Nasıl İlerler?

Defne asansörlü nakliyat sisteminde önemli bir hizmetlerden birisi de sigortalı yani garantili taşımacılık sistemidir. Bu sistemde önce eşyalarınız taşınmadan bir ekspertiz aracılığı ile eşyalarınızın emsal bedeli belirlenir. Buna istinaden bir sözleşme esasları hazırlanır. Sözleşme ise karşılıklı olarak anlaşılarak imzalanır.

Böylece sigortalı nakliye hizmeti devreye girmiş ve eşyalarınız garanti altına alınmış olur. Eşyalarınıza sigorta yaptırdıktan sonra keyifli bir şekilde taşınmanın rahatlığını yaşarsınız. Sigortalı taşımacılık hizmeti için belirli bir beden ödemeniz gerekir. Bu bedel ise eşyalarınızın durumuna ve çokluğuna göre değişir. Ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizlere ulaşıp firmamızdan en uygun fiyatı alabilirsiniz.

 Defne Asansörlü Taşımacılık Fiyatları 

Defne asansörlü nakliyat hizmetlerinin piyasada çok farklı fiyatı bulunur. Bazı firmaların fiyatı düşük tutulur. Bunun en önemli sebebi ise asansörün kabininin küçük olmasıdır. Bu fiyat ilk başta size cazip gelse de aslında size zamandan zarar ettirebilir.

Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak için son teknolojik araçlar ile hizmet veren firmaları tercih etmeniz gerekir. Defne asansörlü nakliye hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşarak en uygun fiyatlarımız ve son teknolojik araçlarımız hakkımda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Defne Sigortalı Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Defne asansörlü nakliyat  sisteminde eşyalarınızın daha güvenli olması açısından verilen bir hizmet daha vardır. Bu hizmetin adı ise sigortalı taşımacılık hizmetidir. Bu hizmet her firmada olmayabilir. Bu yüzden seçeceğiniz firmanın  sigorta hizmeti olup olmadığı mutlaka sorulmalıdır. Garanti veremeyen nakliye firmasından uzak durmanız gerekir.

Bizler yapılan işin arkasında olan bir firmayız. Sigortalı taşıma hizmeti verip sizlerin mağduriyetini en aza indirmek için varız. Eşya sigortası hizmeti için ilk etapta  eşyalarınıza bir beden biçilmesi gerekir. Akabinde ise karşılıklı bir sözleşme imzalanır. Bu noktadan sonra endişe etmeden taşınma işleminizin gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz.

Defne Asansörlü Nakliyat
Defne Asansörlü Nakliyat

Defne Asansörlü Araçların Özellikleri 

Defne asansörlü nakliyat  hizmetinde, asansörü taşıyan bir kamyon ile istenilen yere raylı sistem taşınabilir. Alanın kamyon girişine de müsait olması gerekir. Raylı bir sistem sayesinde istenilen kata ulaşım sağlanır.

Rayın üzerinde ise kabin bulunur. Bu kabine eşyalarınız düzenli bir şekilde yerleştirilip, yeni yerine ulaştırılır. Kısa sürede yapılan bu işlem sayesinde eşyalarınız planlanan zaman içinde yeni evine ulaşmış olur. Asansörlü taşıma hizmeti sayesinde yüksek kattaki eşyalar kamyona çok daha hızlı, kolay ve hasarsız bir şekilde taşınabilir