Belen Asansörlü Nakliyat

 Belen asansörlü nakliyat işleri insan gücünün yetersiz olduğu zamanlarda devreye giren, zamandan tasarruf sağlayan bir araçtır. Asansörlü nakliyat eşyalarınızın güvenli bir şekilde binanızın penceresinden, balkon kapısından çıkarılarak aynı şekilde yeni taşınılacak olan evin içerisine de aynı yöntemle nakledilir. Çok yüksek katlara eşyaların taşınmasını mümkün kılan bu araç özel olarak dizayn edilmiştir.

Nakliye aracı yaklaşık olarak 20 katlı bir binanın en üst katına bile eşyaların girmesini sağlar. Balkon ya da pencereden girişi mümkün olmayan eşyalar ise çatı katı kullanılarak da girişi sağlanabilir. Asansörlü nakliyat sizlere zamandan ve eşyaların zararının minimuma indirmesinden dolayı tasarruf sağlar.

 Belen  Asansörlü Nakliyat Firması

 Belen asansörlü nakliyat firmaları arasından sizlere en uygun fiyat seçeneği sunan ve nakliye işlerinde her türlü sorununuzu çözen uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Asansörlü taşımacılık sisteminden yararlanmanız için belirli bir meblağ ödemeniz gerekir. Piyasada bu konuda çok farklı fiyat veren firmalar vardır.

Bunların arasında en iyi hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz. Asansörlü taşımacılık sadece ev taşıma hizmetlerinde kullanılmaz. Ofis, büro veya depo alanlarının taşınma işlerinde de tercih edilir. Ağır olan bazı eşyaların taşınması da insan gücüne oranla asansörlü taşıma sisteminde daha kolaydır. Örneğin ofisinizdeki kasanın taşınması insan gücü ile çok zordur. Fakat asansörlü taşımacılık sistemi ile dakikalar içinde istediğiniz yere aktarılır.

 Belen Asansörlü Eşya Taşıma 

 Belen asansörlü nakliyat işlemi öncelikle bina çevresinin incelenmesi ile başlar. Asansörlü nakliye aracının  park edileceği yerin boş olması gerekir. Bunun için taşınacağınız günden önce başka araçların park etmesini önlemeniz şarttır. Belen asansörlü nakliyat aracının kullanılabilmesi için ise bir diğer etken elektrik tellerinin olup olmamasıdır.

Asansörün yukarı doğru çıkmasını önleyen tel, tabela gibi materyallerin olmaması gerekir. Bu taşımacılık sistemini en çok kullanan iller ise Adana, İzmir ve Mersin’dir. İstanbul bu konuda geri kalmıştır. Çünkü çarpık kentleşme yüzünden asansörlü araçların kullanılması zorlaşmıştır.

 Belen Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Belen asansörlü nakliyat aracı bir kamyonun arkasına yerleşmiş bir araçtır.  Çok katlı binalara bile ulaşmak mümkün hale gelmiştir. Raylı ve kızaklı  bir yapısı sayesinde kolay bir şekilde yukarı doğru hareket kabiliyeti vardır. Ray üzerinde bulunan bir kabin içerisine eşyalar güvenli bir şekilde yerleştirilir. Asansör kabini yaklaşık olarak 2,5 metre genişliğindedir.

İnsan gücü ile 4-6  saat arasında biten bir taşıma işlemi Belen asansörlü nakliyat sayesinde 1-2 saate  kadar düşebilir. Bu da size zamandan büyük bir tasarruf sağlar. Zamanınız size kalır. Asansörlü taşımacılık sistemi eşyalarınızın başına gelebilecek zararları minimuma indirir. Riski insan gücüne kıyasla daha azdır.

Belen Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmasının Artıları

 Belen asansörlü nakliyat  işlerinizde bu işi layıkıyla yapan ve referans verebilen, köklü geçmişe sahip bir firma ile çalışmak isterseniz sizlere her an hizmet vermekten gurur duyarız. Eşyalarınınız sizler  için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve buna göre hareket ediyoruz.

Bizleri tercih edip zamandan ve maddi açıdan tasarruf edebilirsiniz. Zamanında taşınma işlemi tamamlanmayan durumlarda çift kira ödemek gibi durumlara maruz kalabilirsiniz. Bu yüzden kaliteli bir firma ile çalışmanız size yarar sağlar.

 Belen Asansörlü Taşımacılık Fiyatları 

 Belen asansörlü nakliyat fiyatı veren birçok firma vardır. Bunları iyi araştırmak gerekir. Asansörün uzunluğu da çok önemlidir. Bazı asansörlü araçların kafes alanı dar olduğu için az eşya ile çok sefer yapmak zorunda kalır. Bu da yine size zamandan kaybetmenize yol açar. Asansörlü nakliye fiyat ise taşınma mesafesi gözetilerek hesaplanır.

Bunun yanında eşyaların çıkarıldığı katın yüksekliği ve yeni taşınılacak evin yüksekliği de fiyata etki eder. Bizler firma olarak son teknolojik araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Ayrıntılı ve en uygun fiyat seçeneklerini öğrenmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Belen Asansörlü Nakliyede Sigortalı Taşımacılık Nasıl Yapılır?

 Belen asansörlü nakliyat sisteminde sigortalı yani garanti kapsamlı taşıma işleri de yapılır. Sigortalı taşımacılık eşyalarınızın güvende olması açısından büyük önem taşır. Kaybolma, çizilme, hasar görme gibi durumlarda sigortalı taşımacılık hizmeti devreye girerek hasarınız karşılanır. Bu durumda taşınma sırasında herhangi bir endişeye gerek kalmaz.

Bizler tarafından eviniz taşınmadan bir ekspertiz gönderilerek eşyalarınızın emsal bedeli belirlenir. Ardından da karşılıklı imzalanmak sureti ile bir sözleşme yapılır. Böylece sigortalı taşımacılık hizmeti artık devreye girmiş olur.

Belen Asansörlü Nakliyat
Belen Asansörlü Nakliyat

Taşınma Öncesi Ön Hazırlıklar

 Belen asansörlü nakliyat firmasına  karar verdikten sonra bir taşınma planı yapılır. Mutlaka en az bir ay öncesinden eşyaların toplanması gerekir. Önce dolap içlerinden başlanır. Bu arada atılacak olan eşyaları ayıklamanız sizleri fazla yükten kurtarır. Koli, havalı naylon, bant gibi malzemeler temin edildikten sonra işe başlanır.

Kolileme sonrasında üzerilerine not almanız  yeni evinize yerleşirken  büyük kolaylık sağlar. Kırılacak eşya, mutfak, banyo gibi yazacağınız notlar sayesinde eşyaların içeriği bilinir ve taşınırken daha fazla dikkat edilir. Belen asansörlü nakliyat firmaları arasından bizleri güvenle tercih edebilirsiniz